Viskas, ką jau žinome apie NBA 2K23 žaidimą: išleidimo data, viršelis, atnaujinimai

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet krepšinio fanai visame pasaulyje laukia naujo NBA 2K23 žaidimo. Neišvengiamai iškart po išleidimo prasidės diskusijos, kurie krepšininkai yra pervertinti, o kurie per mažai įvertinti. Tuo tarpu mes, kol dar laukiame žaidimo, dalinamės faktais, kas jau žinoma apie šių metų žaidimą.

Išleidimo data
Žaidimas prekyboje oficialiai pasirodys rugsėjo 8 dieną. Tądien žaidimą įsigyti galės Xbox Series X|S, PS5, Xbox One, PS4 ir PC naudotojai.

Viršelio žvaigždės
Numatomi trys skirtingi žaidimo viršeliai. Pagrindinįjį puoš Phoenix Suns žvaigždė Devin Booker. WNBA Edition žaidimo viršelį puoš WNBA žvaigždės Diana Taurasi ir Sue Bird. NBA 2K23 Ultimate Edition viršelyje puikuosis legendinis Michael Jordan.

Ko naujo galime tikėtis?
Pagrindinė naujovė – galimybė grįžti į praeitį ir žaisti ištisus sezonus Jordan’o, Shaq’o arba Kobe’s erose. Turėsite pilną laisvę mainyti žaidėjus ir pakreipti istorinių žvaigždžių karjerą bet kuria linkme.

Dar viena naujovė, arba tiksliau – sugrįžimas, yra Jordan’o iššūkis. Debiutavęs NBA 2K11 žaidime Jordan’o iššūkis grįžta. Ir šįkart vietoje 10-ies iššūkių bus jau 15-a.

Esminių pakeitimų žaidimo varikliuke nežadama. Didžiausias pakeitimas – didesnė atskirtis tarp vidutinio lygio metikų ir elitinių metikų. Tai reiškia, kad turint vidutinio lygio metiką reikės susikurti kur kas patogesnę situaciją metimui, kad šis virstų taškais.

Parašykite komentarą