„Sony“ paskelbė kelianti „PlayStation 5“ konsolių kainas

Ketvirtadienį kompanija „Sony“ išplatino kiek netikėta pranešimą spaudai, kuriame teigiama, kad reaguojant į pasaulinės ekonomikos pokyčius ji yra priversta kelti „PlayStation 5“ konsolių kainą. Kainos turėtų kilti apie 10% visame pasaulyje išskyrus JAV. Kol kas JAV vartotojams konsolės turėtų būti prieinamos už senąją kainą.

Nors įprastai konsolių kainos su laiku tik mažėja, reikalai 2022-aisiais yra visiškai priešingi. Pandemija, komponentų trūkumai, Rusijos karo sukeltas ekonominis nuosmūkis ir dar daug kitų priežasčių susidėjo į tai, kad gamintojai priversti branginti savo produkciją praėjus beveik 2 metams nuo išleidimo.

Reaguodami į tai „Xbox“ atstovai patvirtino, kad bent kol kas jie savo konsolių branginti nežada. Visgi, analitikai nemano, kad „Sony“ dėl tokio savo žingsnio praras daug klientų. Ištikimi „Playstation“ fanai ir toliau pirks šią konsolę bei rekomenduos ją savo draugams. „Xbox“ turėtų atsiriekti tik didesnę dalį naujų žaidėjų, kurie neturi jokios pirminės nuostatos kurią konsolę pasirinkti, dalį.

Parašykite komentarą