Pirmieji žaidėjai jau gali laisvai žaisti Android žaidimus savo kompiuteriuose

Google oficialiai pranešė, kad išleidžia „Google Play Games“ aplikaciją, skirtą Windows 10 operacinei sistemai, kurios dėka Android žaidimus bus galima žaisti ne tik mobiliuosiuose įrenginiuose, bet ir kompiuteriuose.

Tiesa, beta versiją pirmiausia išbandys Pietų Korėjos, Honkongo, Taivano, Tailando ir Australijos vartotojai. Jei šiuo metu viešite vienoje iš šių šalių, galite pabandyti gauti „Google Play Games“ aplikaciją. Minimalius bei rekomenduojamus techninius reikalavimus kompiuteriui galite rasti čia.

Parsisiuntus šią programėlę žaidimus galėsite žaisti su ta pačia Google paskyra tiek savo telefone, tiek ir kompiuteryje. Šiuo metu per Windows programėlę galima žaisti tokius žaidimus kaip: „Asphalt 9: Legends“, „War Planet Online“, „Township“, „Dragon Mania Legends“, „Summoners War“ ir dar daug kitų.

Tiesa, kai kuriems žaidėjams Android žaidimai kompiuteryje jau ne naujiena, kadangi ir anksčiau buvo galima juos žaisti naudojant kai kurias trečiųjų šalių programėles, tačiau tai pirmas kartas, kai Google pasiūlė oficialią programą.

Parašykite komentarą